ІІ етап "Дитяча Ліга" 21-22.05.2021 р. Харків

Категорії

Результати

U13 Ю-29 (12)
1.ЧЕРПАК ЯрославДЮСШ 8/Харків
2.ЧЕРПАК РостиславДЮСШ 8/Харків
3.ЮНАШЕВ МишаСлобожанец/Харків
3.ТКАЧЕНКО ДмитрийДЗЮДО МАСТЕР/Київ
5.АНАНКО Тимофій/Слов'янськ
5.ПАРА ЄгорДОР/Сенельнікове
7.ДОРДА АндрійСМ ДЮСШ «Спартак»/Суми
7.ЛОЗА Іван/Полтава
U13 Ю-32 (16)
1.ХАЖ ТАХТУХ ИсмаилКДЮСШ 2/Харків
2.КОЛПАЧЕВ ВладимирКДЮСШ 2/Харків
3.ЛИТВІН ТимофійДЗЮДО-80/Дніпро
3.КОВАЛЬ Іван/Покровськ
5.МУДРАК ДмитроДОР /Дніпро
5.СЕРГІЄНКО ІванДЮСШ/Охтирка
7.АНДРЕЙЧЕНКО ЕгорСлобожанец/Харків
7.ЛОГАЧЕВ АртурКДЮСШ 2/Харків
U13 Ю-35 (16)
1.КАЦ  Матвей КЗ ОКДЮСШ «Олімп»/Запоріжжя
2.ПЛУГАТЫРЕВ РоманСлобожанец/Харків
3.ДАНЬКО  Михайло  ДЮСШ10/Київ
3.БУРКОВ Матвей/Рубіжне
5.НЕДОРЕЗ БорисКДЮСШ 2/Харків
5.ВЕРЕТИЛЬНИК НикитаДЗЮДО МАСТЕР/Київ
7.КОНЯХИН АртёмКДЮСШ 2/Харків
7.ОНОПРИЕНКО  Максим КЗ ОКДЮСШ «Олімп»/Запоріжжя
U13 Ю-38 (20)
1.БУРЯК НикитаКДЮСШ 2/Харків
2.КАРНАУШЕНКО НикитаКДЮСШ 2/Харків
3.МАРАНДЯН ЛемуэльСлобожанец/Харків
3.СКОРИК АндрійДЮСШ/Охтирка
5.ІЛЬНИЦЬКИЙ МаксимДОР /Дніпро
5.ГУДКОВ МатвійДОР /Дніпро
7.КОЛМАЗ МаксимДЗЮДО МАСТЕР/Київ
7.ИВАНЕНКО ЕвгенийКДЮСШ 2/Харків
U13 Ю-42 (22)
1.МАТУЗНЫЙ ДмитрийКДЮСШ 2/Харків
2.ГЕЙДАРОВ ХазарСлобожанец/Харків
3.ШЕВЧЕНКО Микита/Северодонецьк
3.ПАУЧЕНКО АндрійДОР/Сенельнікове
5.ШЕПЕЛЬ  Даниил КЗ ОКДЮСШ «Олімп»/Запоріжжя
5.ЗЕМЛЯНОЙ  Кирилл КЗ ОКДЮСШ «Олімп»/Запоріжжя
7.ЖУРАВЛЬОВ АльбертДОР /Дніпро
7.АСАНОВ ЕмірДОР /Дніпро
U13 Ю-46 (18)
1.САХАРОВ НикитаДЗЮДО МАСТЕР/Київ
2.ПОНОМАРЕНКО ИванСлобожанец/Харків
3.СТРЕЛЕЦ КириллКДЮСШ 2/Харків
3.ИГНАТУША ИльяСлобожанец/Харків
5.КОЛЕСНИК ДаниилКДЮСШ 2/Харків
5.СТОРОЖЕНКО АндрійДОР /Дніпро
7.СУХИН МихаилКДЮСШ 2/Харків
7.ДОМНІЧ ТимофійДЗЮДО-80/Дніпро
U13 Ю-50 (11)
1.ШВЕЦЬ ІлляДЗЮДО-80/Дніпро
2.НЕВАЛЕННИЙ ДмитроДЮСШ/Охтирка
3.ПУЛЯЕВ ЕгорКДЮСШ 2/Харків
3.КИРИЧЕНКО ІванСМ ДЮСШ «Спартак»/Суми
5.ЕХНИЧ АлександрКДЮСШ 2/Харків
5.ПАСЬКО ДмитроСМ ДЮСШ «Спартак»/Суми
7.ХАЧАТУРЯН  Арман ДЮСШ 7/Харків
7.ЗАЄЦЬ БогданСМ ДЮСШ «Спартак»/Суми
U13 Ю+50 (19)
1.ВЕЛИЧКО Матвій/Северодонецьк
2.ЛОЗА Павло/Полтава
3.ЗАМАЙ ЗахарСлобожанец/Харків
3.КАЧАН ОлексійДОР /Дніпро
5.НАРИЖНЫЙ ИванСлобожанец/Харків
5.ВИТЯЗЬ Михайло/Покровськ
7.ПУСЕВ БогданДЗЮДО МАСТЕР/Київ
7.СИЛИОНОВ  Станислав ДЮСШ 7/Харків